مدیریت کسب و کار (BBA)

BBA


آیا تا به حال شده که به عنوان یک مدیر احساس کنید که اطلاعاتتان قدیمی شده و باید آن ها را بروز رسانی کنید؟ یا اینکه ندانید برای افزودن دانش و مهارت در چه دوره ای شرکت کنید؟ دوره BBA یکی از مهم ترین دوره هایی است که یک مدیر حرفه ای باید آموختن و فراگیری آن را در اولویت قرار دهد چرا که ممکن است وی در این مسیر با چالش هایی روبرو شود که نداند با آن ها چگونه مقابله کند. دوره BBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شما را با بروز ترین و ناب ترین مسائل مربوط به کسب و کار آشنا می کند و  رسیدن ب...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

آیا تا به حال شده که به عنوان یک مدیر احساس کنید که اطلاعاتتان قدیمی شده و باید آن ها را بروز رسانی کنید؟ یا اینکه ندانید برای افزودن دانش و مهارت در چه دوره ای شرکت کنید؟ دوره BBA یکی از مهم ترین دوره هایی است که یک مدیر حرفه ای باید آموختن و فراگیری آن را در اولویت قرار دهد چرا که ممکن است وی در این مسیر با چالش هایی روبرو شود که نداند با آن ها چگونه مقابله کند.

دوره BBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شما را با بروز ترین و ناب ترین مسائل مربوط به کسب و کار آشنا می کند و  رسیدن به موفقیت را برای مدیران چندین برابر می نماید. نکته جالب آن است که تعداد بیشماری از کارفرمایان پس از اتمام این دوره، مهارت های فنی و مدیریتی شان افزایش می یابد.

اگر می خواهید این رویا را به واقعیت تبدیل کنید، در دوره BBA شرکت کنید و با رونق بخشیدن به کسب و کارتان، پولدار شوید.

دوره BBA چیست؟

دوره مدیریت کسب و کار همان BBA یا Bachelor of Business Administration است که منجر به دریافت یک مدرک تجاری و بین المللی خواهد شد.  آموزش BBA  شامل تمامی  سیستم ها، برنامه های کاربردی، محاسبات و متدهایی برای مقابله با تغییر ناگهانی بازارها، کنترل کردن موقعیت رقابتی موجود در آن ها و بهبود عملکرد شغلی خواهد شد. پس اگر می خواهید به کاهش هزینه و افزایش فروش برسید و مهمتر از همه نیاز های مشتری خود را بشناسید، دوره آموزش مدیریت کسب و کار را انتخاب کنید.

آشنایی با حوزه مدیریت کسب و کار یا دوره BBA

 

 

چرا در دوره آنلاین BBA شرکت کنیم؟

همان طور که می دانید دیگر کمتر کسی به شرکت در دوره های حضوری بسنده می کند و معمولا همه برای بهره وری بیشتر از  اطلاعات و تکنولوژی نوین دنیا به آموزش آنلاین پناه آورده اند.
از آنجایی که یادگیری آنلاین BBA  به مهم ترین علوم و تکنیک های موفق مدیریتی نزدیک است، تعداد بی شماری از مدیران برای استفاده از این دوره عزم خود را جزم می کنند. پس اگر می خواهید به کاهش هزینه و افزایش فروش برسید و مهمتر از همه نیاز های مشتری خود را بشناسید، دوره آموزش مدیریت کسب و کار را انتخاب کنید.

خرید دوره BBA

 

عجله کنید، وقت کلاس BBA است!

برای شرکت در کلاس مدیریت کسب و کار BBA باید یک رکن را رعایت کنید و آن هم علاقه است. البته مهم نیست که قبلا در کدام دانشگاه یا حتی چه رشته تحصیلی درس خوانده اید، بلکه باید به مباحث و اقدامات مدیریتی و چالش های میان آن علاقه مند باشید.  همچنین اگر فردی هستید که با بکارگیری مهارت های ارتباطی و سازمانی می توانید تصمیم های درستی بگیرید، پس قابلیت شرکت در کلاس BBA را دارید. زیرا این دوره شما را برای راه اندازی و رونق بخشیدن به کسب و کار خود آماده خواهد کرد.

اولین قدم برای موفقیت در دوره BBA، استفاده از آموزش آنلاین و تکولوژی جدید است.

هزینه دوره BBA چقدر است؟

قیمت دوره BBA یا همان مدیریت کسب و کار در هر زمینه متفاوت است. البته هر کسی بر اساس نیاز و شرایط خود دوره مورد نظر را انتخاب می کند. این دوره در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان به مدت 300 ساعت و به شیوه حضوری برگزار می گردد. آموزش مدیریت کسب و کار نیز توسط تیم مدرسین حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد، کسانی که سال هاست در این حرفه مشغول به تحصیل هستند. اگر می خواهید به یک مدیر شایسته و قابل تبدیل شوید روی لینک زیر کلیک کنید.

 

همین حالا در دوره BBA شرکت کنید

 

مدرک BBA به چه دردمان می خورد؟

همان طور که می دانید در بازار رقابتی امروز، داشتن مهارت و همچنین مدرک از جمله موارد ضروری تلقی می شود. به علاوه دنیای امروزی به مدیران مجرب و حرفه ای نیاز دارد. یکی از دلایل اخذ مدرک مدیریت کسب و کار این است که BBA یک دوره کوتاه مدت است و فرصت های شغلی بسیار مناسبی را برای دارندگان این گواهینامه فراهم می کند.
البته همه به دنبال مدرک معتبر و با ارزشی هستند که در خارج از کشور هم مورد تأیید سازمان ها و شرکت های مختلف باشد. پس به دنبال یک موسسه معتبر باشید تا بدون نگرانی از هدر رفتن هزینه،  گواهینامه BBA را اخذ کنید.

 

آشنایی با مسائل تخصصی آموزش مدیریت کسب و کار
 

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان این فرصت را برای شما فراهم کرده است. مدرک صادر شده از سوی این مؤسسه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است. این مدرک، ترجمه رسمی دادگستری است که برای ارائه به شرکت های خارجی، بسیار معتبر شمرده می شود. 

 

نردبانی به سوی بازار کار BBA 

همه افرادی که قصد موفق شدن در بازار کار مدیریت کسب و کار را دارند، باید از فرصت ها و موقعیت های شغلی این دوره آگاه شوند. همچنین باید مهارت های سازمانی و  مدیریتی خود را بهبود ببخشند. اخذ این گواهینامه برای حسابداران نیز حایز اهمیت است چرا که آن ها دائما با اعداد و ارقام  در ارتباط هستند، بسیار جزئی نگر بوده و باید از توانایی مدیریت مالی خوبی بهره مند باشند. 

اهمیت دوره مدیریت کسب و کار در فن پردازان
 

گروه دیگر مشاوران مالی هستند که مسئولیت تضمین سلامت مالی افراد و شرکت ها را بر عهده دارند تا بتوانند از این طریق تصمیمات هوشمندانه مالی بگیرند. علاوه بر این دو حرفه، تمامی علاقه مندان به مباحث مدیریتی و کار آفرینی می توانند با اخذ گواهینامه مدیریت کسب و کار در بازار کار موفق شوند و رونق اقتصادی در کشور را گسترش دهند. 

مدرک BBA به چه دردتان می خورد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.


دلایل انتخاب موسسه آموزش عالی فن پردازان
•    ارائه بیشترین تنوع در گرایش های مختلف
•    دریافت مدرک زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 
•    عدم نیاز به داشتن پیش زمینه علمی و یا تحصیلات
•    ایجاد پنل کاربری مادام العمر پس از ثبت نام
 

 

سوالات متداول:

 • آیا برای شرکت در مدیریت کسب و کار (BBA) باید مدرک تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

  یکی از ویژگی های اصلی دوره های موسسه آموزش عالی فن پردازان این است که تمام آموزش ها از صفر آغاز می شود و برای شرکت در این دوره ها نیازی به پیش زمینه و مدرک تحصیلی خاصی ندارید.

 • آیا می توانیم از مدرک مدیریت کسب و کار (BBA) برای استخدام در نهادهای دولتی استفاده کنیم؟

  از آنجایی که تمامی مدارک موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است، با خیال راحت می توانید از اعتبار آن مدرک استفاده کنید.

 • چطور به آموزش های شما در این دوره اعتماد کنیم؟

  از آنجایی که تمامی مدارک موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است، با خیال راحت می توانید از اعتبار آن مدرک استفاده کنید.

 • طول مدت برگزاری دوره مدیریت کسب و کار (BBA) چقدر است؟

  این دوره در طول مدت 300 ساعت برگزار می شود و توسط تیمی از مدرسین مختلف مباحث متنوعی به دانشپذیران آموزش داده می شود.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره BBA

 • مبانی رفتارسازمانی:
 1. تعارض در سازمان
 2. استرس و فشار روانی
 3. تیم و گروه
 4. مدیریت تغییر و تحول
 5. ارتباطات در سازمان
 • مدیریت ‌منابع‌ انسانی پیشرفته :
 1. استخدام
 2. آموزش و به‌سازی منابع انسانی
 3. مدیریت عملکرد
 4. فرایند ارزیابی عملکرد
 5. پرداخت مبتنی برعملکرد
 6. تعالی منابع انسانی
 7. فناوری اطلاعات برای منابع انسانی
 8. صدای کارکنان و مدیریت انضباط
 • روش تحقیق پیشرفته:
 1. ویژگی های تحقیقات علمی
 2. فرایند انجام تحقیقات علمی
 3. تبیین انواع تحقیق
 4. تحقیقات کمی و کیفی
 5. تحقیقات ترکیبی
 6. انتخاب موضوع تحقیق
 7. بررسی پیشینه تحقیق
 8. تعیین متغیرهای تحقیق 
 9. ارائه مدل تحقیق 
 10. تدوین فرضیات تحقیق 
 11. نحوه تعیین اجزاء روش تحقیق 
 12. منبع نویسی